organizon nje nate festive ne naten e ndrimit te viteve e ftuar specjale kengetarja e mirnjohur ( lisandra )dhe grupi muzikor ( djemte e kolonjes )ju mirpresim per te kaluar nje nate festive te pa harrushme te (restorant” vellezerit “shaholli)-faleminderit-numur kontakti tel.082210544)(cel.0694035008)

Read More →